w-zarábaj


Go to content

AdBux.org

ZarábanieSpoločnosť, ktorá začala s PTC. Jedna z najlepších. Platba iba cez PayPal. Osobne odporúčam zakúpiť si premium ($4.95) pre rozbehnutie.


Registrácia

Pre registráciu kliknite sem. Po načítaní úvodnej stránky kliknite v menu na odkaz "Join AdBux". Nabehne vám stránka, na ktorej vyplníte tieto údaje: užívateľské meno, heslo, znovu heslo pre overenie, emailovú adresu, znovu emailovú adresu pre overenie, vyberte zem: Slovakia, opíšte kód a kliknite na "Send Verification E-mail". Za chvíľu vám príde overovací email, ktorý musíte potvrdiť. Prihláste sa kliknutím v menu na "My AdBux", zadajte meno, heslo, opíšte kód a potvrďte tlačítkom "Sign In". V submenu kliknite na "Profile" a tu vyplňte Payment Method: PayPal, PayPal: email, ktorým ste sa prihlásili na PayPal, 5 kategórii, o ktoré sa zaujímate a opíšte kód a všetko potvrďte tlačidlom "Update Profile".


Ako zarábať

Po prihlásení kliknite v menu na "Incentives - Browse Ads". Zobrazí sa vám stránka s odkazmi. Kliknite na jeden a počkajte 30 sekúnd pokiaľ sa nezobrazí "done $". U niektorých je čas kratší. Postupne odklikajte všetky, pričom otvorený môže byť maximálne jeden naraz! Vami navštívené odkazy sú odfajknuté.Odkazy sa pridávaju postupne, tak je dobré pri surfovaní sledovať, či nie je nejaký nový odkaz.


Ako si vyplatiť čiastku

Prevod peňazí na PayPal vykonáte tak, že v menu kliknete na "My AdBux - My Stats", zobrazí sa vám štatistika a pri vašej čiastke kliknite na "cashout". To je možné ak máte naklikané aspoň 10$.


Linky: $ 0.01
Refs: 100%, 1 level
Payout: $10.00
Platba: PayPal
Registovať


Zarábanie surfovaním po internete je hrou!!! |

Back to content | Back to main menu