w-zarábaj


Go to content

Ako na to - Paid To Click alebo klikačky

Zarábanie

Všetky registrácie sú zadarmo, tak neváhajte a privyrobte si i vy nejaké tie peniažky naviac! Prečo nevyužiť voľné chvíľky za internetom a neprivyrobiť si pritom? Využite i vy svoj drahý čas racionálne!! Je to tak jednoduché!!


Ako to funguje

Je to forma reklamy. Nejaká firma si zaplatí za to, že vy navštívite ich stránku. A vy za to, že kliknete na tento platený link, dostanete zaplatené. Máte možnosť kliknúť a navštíviť tie isté stránky každých 24 hodín. Počet takýchto reklám na jednom serveri nie je trvalý, ale pohybuje sa okolo 15 - 30 reklám za deň.

Koľko zarobíte za náštevu jedného plateného linku je závislé od daného serveru PTC, ale pohybuje sa v rozmedzí $0,0025-$0,05. Čas, ktorý musíte zostať na stránke sa pohybuje okolo 20 sekúnd. Ale menej platené linky u niektorych PTC majú túto dobu i kratšiu.

Stačí ak denne budete klikať 15-20 min a máte možnosť si pekne privyrobiť!


Ako si pomôcť

Aby ste neboli na klikanie sami, môžete odporučiť PTC server svojim odkazom druhým, ktorý sa registrujú cez tento odkaz a čiastka, ktorú oni naklikajú, sa bude pripočítavať i vám. Niektoré PTC servery poskytujú až 100% hodnoty za kliknutie vašich referralov, u iných to môže byť menej. Odkaz, ktorým môžete získať referralov nájdete v menu každého PTC servera a väčšinou sú označené pod "Referral Center" alebo len ako "refer link".


Zoznam PTC serverov

Tu vám poskytnem zoznam PTC serverov, ktoré su overené, peniaze posielajú a patria medzi tie lepšie. Tiež u tých prvých vám poskytnem postup a opis registrácie, ako i zarábania peňazí a prevod na PayPal. Ostatné, pri ktorých nie je už tento návod, vám nebudú robiť problémy, pretože z predchádzajúcich návodov už sa budete vedieť orientovať aj v ďaľších.


s návodom:


ďalšie spoločnosti kde sa môžete registrovať:


Zarábanie surfovaním po internete je hrou!!! |

Back to content | Back to main menu