w-zarábaj


Go to content

FAQ - Otázky ohľadom Paid To Click serverov


Môžem mať viacej účtov?

Nie, nemôžete! Všetko bude vyzerať ok a že môžete zarábať pomocou 2 účtov, ale pri vyplácaní vás PTC server preverí a nevyplatí vám nič a zablokuje prístup. Kontrolujú sa väčšinou parametre počítača a nie ip adresy. Čiže z jedného PC môžete mať len jeden účet!


Ako môžem zaregistrovať ostatných?

Záleží podľa PTC servera, v akej časti nájdete svoj odkaz. Napr. u AdBux.org je to v sekcii Members (http://adbux.org/?r=tvojaprezívka). V EnglandBux.org môžete nájsť svoj odkaz po kliknutí na "Referral Center". Obdobne je to i na iných serveroch. Keď sa niekto zaregistruje cez tento odkaz, tak sa automaticky zaradí pod teba a jeho klikanie sa priráta i tebe! U niektorých PTC serveroch je to 100% z hodnoty, u iných menej.


Kedy si môžem dať vyplatiť peniaze?

Znovu záleží od konkrétneho PTC servera. U niektorých je minimálna hodnota k vyplateniu 10$, u niektorých nižšia, ale nájdu sa i s vyššou čiastkou. Prevod môže trvať niekoľko dní. Zvyčajne do troch.


Čo sa stane, keď otvorím naraz viacej stránok z rovnakého PTC servera alebo nedočkám stanovený časový limit k zotrvaniu na stránke?

V takom prípade sa vám nepriráta žiadna čiastka. Pravidlá sa musia dodržiavať!


Nefunguje vám odpočítavanie alebo iné časti PTC servera?

V tom prípade sa uistite, že máte v prehliadači povolené Java Scripty! Musia byť povolené aspoň pre PTC server! Inak odpočítavanie ani zarátanie vašej čiastky nebude fungovať!!! Ďaľší problém môže nastať s nastavením firewallu. Povoľte pre PTC servery prístup na internet vo vašom firewalle.


Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Email: lukkky1@azet.skZarábanie surfovaním po internete je hrou!!! |

Back to content | Back to main menu