w-zarábaj


Go to content

Tipy & Triky - Ako si pomôcť


Majte vo všetkom systém

Každý PTC server si hoďte medzi vaše záložky, aby ste ich mali vždy poruke.

Skráťte si čakanie

Kým sa vám načítava reklama, jednoducho zastavte načítavanie stránky a odpočet začne skôr. Budete tak menej čakať a reklám stihnete podstatne viac.


Buďte vždy v strehu

Každý PTC server ponúka tzv. "momentky" - reklamy dostupné len pár minút alebo dokonca sekúnd. Zvyčajne majú i väčšiu hodnotu. Preto je dobré pravidelne obnovovať stránku, na ktorej je zoznam reklám, aby ste ich "chytili". Pomôcť si však môžete šikovným pluginom. Ak používate prehliadač Mozilla Firefox, je priam nutnosťou stiahnuť si plugin Check4Change (https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/3028), ktorý vám túto stránku bude obnovovať sám za určitý čas (napr. každú minútu) a oznámi vám, ak sa objaví nová reklama. Po jeho nainštalovaní si otvorte napr. Bux.To, kolónku Surf Ads a myšou označte ten pás od "Current Ad Count" až po číslo za "New Ads Today:" a máte zaručené, že vám nič neunikne. Občas sa stáva, že plugin zahlási zmenu, pričom žiadnu novú reklamu nenájdete. Je to preto, lebo sa vás snaží PTC server zmiasť a naservíruje naraz aj 20 reklám niekedy neskôr.


Vytvorte si svoju klikaciu čatu

Zo začiatku je zarábanie dosť ťažké a pomalé. Najväčšie tajomstvo spočíva v ľuďoch, ktorých si prizvete cez svoj referral link, ktorý nájdete vo svojich štatistikách na každom PTC serveri. Ak sa vaši priatelia zaregistrujú a budú takisto klikať, všetky ich zárobky sa budú prirátavať aj vám! Takto si môžete naozaj slušne znásobiť svoje zisky...


Využívajte akcie

Každý PTC server ponúka premium členstvo, s ktorým získate mnohé výhody. Tie sa líšia, ale spravidla vám uľahčujú a zrýchľujú zarábanie. Takisto si môžete doslova kúpiť klikačov, ktorí sa zaradia pod vás a získate všetko, čo naklikajú, akoby ste ich zohnali vy sami. Odporučil by som najmä Bux.To. Jeho ponuky sú najvýhodnejšie.


Zarábanie surfovaním po internete je hrou!!! |

Back to content | Back to main menu